SET pro restaurace, jídelny, kuchyně

Kód: 71
Akce Novinka Tip
990 Kč –4 %
P1110200
990 Kč –4 % 945 Kč
Skladem
 
set pro lapače tuku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Likvid - Rozklad tuků:

vyvážené složení enzymů dávají Likvidu mimořádnou schopnost rozštěpit tuky na organické frakce. Předností je rychlá reakce na tuky, které dokáže v krátké době přeměnit na tekutou substanci. Špatně protékající nebo zcela ucpaná odpadní (kanalizační) potrubí se pomocí Likvidu uvolní a zkapalněné usazeniny odtečou. V systému, kde je ještě zařazen odlučovač tuků, dokáže Likvid rozložit přitékající tuk a tím prodloužit lhůtu na vyvezení odlučovače. Při pravidelném používání Likvidu odpadá nutnost vyvážení tukového odlučovače.Určen také k umývání pracovních ploch a podlah v kuchyních, vývařovnách, restauracích.

1l /460,- Kč

Free Flo Tablety:

velmi účinné pro rozklad tuků v odpadních jímkách a tukových lapačích. Zvolna se uvolňující enzymy a bakterie svou efektivní nepřetržitou prací likvidují tukové nánosy. 1 tableta dokáže pracovat v lapači 7 až 14 dní.

 2 tablety / 340,- Kč

Rozklad tuků - FatBreaker:

je směs enzymů a vybraných biologických kultur, které rozkládají navrstvené usazeniny tuků na organické látky, které již nemají nevhodné vlastnosti tuků ( odstranění hydrofobních vlastností ) a tím zabrání usazování tuku v odpadních systémech, srážení tuků na vnitřních stěnách trubek, tvrdnutí tuků v lapačích tuku a ucpávání ve vývodních trubkách.

 50g/ při objednání setu pouze 100,- Kč 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: