Bakterie na ROZKLAD TUKŮ FatCracker SET s urychlovačem

Kód: 22-1
Akce Novinka Tip
220 Kč
Skladem

SET PRO ROZKLAD TUKŮ FatCracker S URYCHLOVAČEM

Biologický přípravek s enzymy pro ekologické a účinné čištění odpadů, kanalizací a lapačů tuků (lapolů)

Určeno zejména pro využití v potravinářském průmyslu, na jatkách a jiných zpracovnách masa, v restaruačních zařízeních a vývařovnách. Pomáhá obnovit a preventivně udržet dokonalý průtok v odpadu.  Účinně zabraňuje zápachu a nepoškozuje odpadní potrubí!

UDRŽUJE DOKONALÝ PRŮTOK V ODPADU

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sypká složka -  Fatcracker – 50 g, je směsí enzymů a vybraných bakteriálních kultur, které zkapalňují tukové nánosy v odpadních systémech, lapačích tuků a tak umožní jejich odtok.

Rozkládají navrstvené usazeniny tuků na organické látky, které již nemají nevhodné vlastnosti tuků ( odstranění hydrofobních vlastností ) a tím zabrání usazování tuků v odpadních systémech, jejich srážení na vnitřních stěnách trubek, tvrdnutí tuků v lapačích tuku a ucpávání ve vývodních trubkách. Biopřípravek je určen pro domácnosti, potravinářský průmysl, zpracovny masa, restaurace, vývařovny, atp.

Aplikuje se jako první a jedno balení ( 50g ) je dávka pro jeden sifon a následný odpad

Tekutá složka – Urychlovač – 80 ml, je směsí užitečných enzymů, které urychlují biologické čištěni a napomáhají bakteriím  k jejich efektivnější práci. Enzymy v něm obsažené rychle rozkládají tuky, bílkoviny, škroby a další org.usazeniny.  Nepoškozuje odpadní systém!

Aplikuje se druhý den po naočkování odpadů sypkou složkou - bakteriemi Fatcrackeru.

Apliklace a dávkování:  

První den - obsah sáčku ( 50g ) se rozmíchá ve 2 litrech vlažné vody ( 20 – 40 °C ) a nechá se 15 minut aktivovat. Pak roztok nalijeme do problematického odpadu. Čištění provádíme nejlépe ve dnech pracovního klidu nebo přes noc. Proces opakujeme při opětovném objevení obtíží způsobených tukem. Celý obsah sypkého balení, 50 g, je určen pro ošetření jednoho odpadu.

Druhý den - tekutá složka – Urychlovač - nařeďte vodou ( cca 1,5 l ), nechejte 5 minut odstát a nalejte do problematického odpadu. Aplikaci provádíme nejlépe ve dnech pracovního klidu nebo přes noc.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: