SET pro DOMOVNÍ ČISTÍRNY s Urychlovačem - PROFI

Kód: 30-1
Neohodnoceno
200 Kč

PROFI SET obsahuje bakterie a enzymy pro aerobní čistírny odpadních vod

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sypká složka, 50 g, je unikátní soubor užitečných aerobních a fakultativních užitečných mikroorganizmů OxyBreak, která se aplikuje jako první. Je určena pro očkování aerobní domovní čistírny odpadních vod a takzvaně „startuje“ biologické čištění. Pomáhá zajišťovat bezchybný chod čistírny odpadních vod, odstraňuje zápach, eliminuje tuhé usazeniny org. původu, včetně toal. papíru.Odstraňuje zápach!

Tekutá enzymatická složka Urychlovač, 80 ml, urychluje biologické čištění a enzymy v ní obsažené zajišťují „ roznos“ bakterií po celém odpadním zařízení a zároveň zefektivňují jejich práci.  Biopřípravek značně urychluje rozklad fekálií a také tuků, které znemožňují efektivní práci bakteriím. Účinně zabraňuje zápachu!  Dvousložkový SET bakterií a enzymů je měsíční dávkou pro ČOV s kapacitou 4 - 10 osob.

Pokud se jedná o nově uváděnou ČOV  do provozu, aplikujte bakterie a enzymy postupně, po týdenních až dvoutýdenních zmenšených dávkách, cca ¼ obsahu z obou složek balení, záleží na intenzitě provozu. Po postupném naočkování se dávky mohou postupně snižovat.

Čím čistit, aby jste si nezahubili bakterie v čistírně odpadních vod?

Vyzkoušejte NOVINKU! Nový SUBIO WC ČISTIČ, který podpoří práci užitečných bakterií! 

Foto ČOV před ošetřením PROFI bakteriemi s urychlovačem

Foto ČOV po použití SETU pro ČOV s Urychlovačem

 

Užitečné bakterie do ČOV - jak na to?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: