SET pro DOMOVNÍ ČISTÍRNY s Urychlovačem - PROFI

Kód: 30-1
Neohodnoceno
200 Kč
Skladem

PROFI SET obsahuje bakterie a enzymy pro aerobní čistírny odpadních vod

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sypká složka, 50 g, je unikátní soubor užitečných aerobních a fakultativních užitečných mikroorganizmů OxyBreak, která se aplikuje jako první. Je určena pro očkování aerobní domovní čistírny odpadních vod a takzvaně „startuje“ biologické čištění. Pomáhá zajišťovat bezchybný chod čistírny odpadních vod, odstraňuje zápach, eliminuje tuhé usazeniny org. původu, včetně toal. papíru.Odstraňuje zápach!

Tekutá enzymatická složka Urychlovač, 80 ml, urychluje biologické čištění a enzymy v ní obsažené zajišťují „ roznos“ bakterií po celém odpadním zařízení a zároveň zefektivňují jejich práci.  Biopřípravek značně urychluje rozklad fekálií a také tuků, které znemožňují efektivní práci bakteriím. Účinně zabraňuje zápachu!  Dvousložkový SET bakterií a enzymů je měsíční dávkou pro ČOV s kapacitou 4 - 10 osob.

Pokud se jedná o nově uváděnou ČOV  do provozu, aplikujte bakterie a enzymy postupně, po týdenních až dvoutýdenních zmenšených dávkách, cca ¼ obsahu z obou složek balení, záleží na intenzitě provozu. Po postupném naočkování se dávky mohou postupně snižovat.

Čím čistit, aby jste si nezahubili bakterie v čistírně odpadních vod?

Vyzkoušejte NOVINKU! Nový SUBIO WC ČISTIČ, který podpoří práci užitečných bakterií! 

Foto ČOV před ošetřením PROFI bakteriemi s urychlovačem

Foto ČOV po použití SETU pro ČOV s Urychlovačem

 

Užitečné bakterie do ČOV - jak na to?

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Cisticka 28.6.2018 13:46
Zdravim, mam nove zbudovanou cisticku cca pro 30 lidi. Nemate nejaka vetsi baleni, nebo navod, nebo radu, co vsechno a v jakem mnozstvi se da pouzivat/aplikovat ? Jelikoz "odpad" neklesa na dno, pry by mel, a cisticka je od pohledu zanesena, jakoby nestihala, nefungovala. Diky.