DEŠŤOVÉ A ŠEDÉ VODY - BioČištění

Kód: 416
Novinka Tip
368 Kč
Skladem

BIOČIŠTĚNÍ DEŠŤOVÉ A ŠEDÉ VODY

SUBIO ReTank S BIOENZYMY

  • ODSTRAŇUJE NEPŘÍJEMNÝ ZÁPACH
  • ZELENÁNÍ VODY
  • ELIMINUJE ZBYTKY ORGANICKÝCH NEČISTOT
  • LIKVIDUJE POVLAKY NA HLADINĚ
  • PŘEDCHÁZÍ HNILOBNÝM PROCESŮM
  • ELIMINUJE ŘASY
  • ČISTÍ BIOLOGICKOU CESTOU
  • 100% šetrný k životnímu prostředí!

BIOENZYMY - efektivní způsob čištění šedé

a dešťové vody v záchytných nádobách a nádržích.

Přidáním bioenzymů bude vaše nádrž opět čistá a nebude zapáchat.

SUBIO ReTank S BIOENZYMY

Kombinace užitečných bakterií a specifických enzymů Vám zajistí vysokou účinnost!

Přidáním biologického přípravku SUBIO ReTank rozložíte v záchytných nádržích hůře rozložitelné látky, nepropustné emulze a povlaky, eliminujete zápach a organické znečištění.

Obdobné je to i s vodou dešťovou. V záchytných nádobách dochází navíc vlivem nadbytku slunečního svitu k tvorbě řasy, k tzv. zelenání vody.

Přípravek SUBIO ReTank je speciálně vyvinut tak, aby svými přírodními enzymy rozložil nerozpuštěné pevné i kapalné látky a tímto nejenže vyčistí vodu, ale následně odstraní

i nepříjemný zápach.

Eliminací obsahu organických látek pak nedochází k další tvorbě řasy. Užitečné bakterie a enzymy řase berou živiny a řasa dál nemá pak z čeho růst.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dávkování: dávkování závisí na kapacitě nádrže a také na objemu odpadní vody protékající záchytnou jednotkou. Pokud je v nádrži čerpadlo, dávkujte až poté, co čerpadlo dokončí svůj cyklus.

Aplikujte SUBIO ReTank adekvátně k množství zbylé tekutiny v tanku. Doporučujeme 100 - 200 ml přípravku na 1000 litrů vody dešťové nebo odpadní tzv. vody šedé. Pro šedou vodu doporučujeme dávku vyšší - 200 ml/1000 l. Poté buďto zvyšujte nebo i snižujte podle potřeby a stavu zachycené vody a dokud zápach nezmizí.  Přístup slunečního záření na záchytnou nádobu, či sud, může způsobit prohřátí zachycené vody a podpořit tím rozkladné procesy a následný růst řasy.

Doporučujeme dávkovat přípravek i po přívalovém dešti, kdy může dojít k většímu splachu organického materiálu ze střechy. Obvykle postačí ošetřit záchytnou nádobu/nádrž 1-2x měsíčně.

 

OBECNÉ INFORMACE

SUBIO RETENTION TANK S BIOENZYMY

Šedá voda - je odpadní voda z domácností a veškerých provozních budov, která neobsahuje moč ani fekálie. Jde o odpadní vodu, která pochází z umyvadel, sprch, van, praček, myček na nádobí a kuchyňských dřezů. Šedá voda obsahuje nerozpuštěné látky v pevné nebo kapalné podobě, které se projevují tvorbou povlaků a můžou zamezovat přívodu kyslíku do vody. Znečištění, které je rozpuštěné ve vodě navíc nelze odstranit sedimentací. Všechny tyto látky mohou způsobovat zápach, tzv. zelenání vody nebo její vyšší kyselost.

Dešťová voda -  neboli  dešťové kapky ale i sněhové vločky již ve fázi svého vzniku v mracích vysoko nad zemí nasávají z okolního vzduchu nečistoty, které potřebují ke kondenzaci.

Kromě prachu, pylu, různých spór aj., může jako kondenzační zdroj posloužit i smog a další vzdušné chemické znečištění způsobené lidskou činností.

Veškeré přízemní vzdušné znečištění pevnými i plynnými látkami ulpívá také na střechách a střešních krytinách domů. Srážky veškeré tyto nečistoty ze střechy smývají rovnou do nádrže na dešťovou vodu. Jde zejména o prach, pyl, spóry, řasy, mech, ptačí trus, zbytky živočichů, hmyzu a tlejících listů a rostlin. Všechny tyto látky taktéž mohou způsobovat zápach, tzv. zelenání vody nebo její vyšší kyselost.

Přidáním SUBIO Retention Tank - kombinací užitečných bakterií a specifických enzymů - rozložíte v záchytných nádobách hůře rozložitelné látky, nepropustné emulze a povlaky, eliminujete zápach a organické znečištění.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: