Bakterie do ŽUMP-SEPTIKŮ SeptiClean

Kód: 16
Tip
Neohodnoceno
160 Kč
Skladem

ŽUMPY-SEPTIKY SeptiClean - Užitečné bakterie 

Mikrobiologický přípravek, určený pro rozklad organických usazenin a nečistot v septicích, žumpách a odpadních systémech.

SeptiClean je směsí mikrobiologických kultur a enzymů, které slouží k ekologickému rozkladu fekálií a veškerého organického odpadu v septicích, žumpách, kanalizacích, odpadních systémech a ve vyhnívacích nádržích ČOV. Výrazně omezuje tvorbu zápachu a obnovuje přírodní proces rozpadu ! Nepoškozuje životní prostředí.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návod k použití a dávkování: Obsah balení, 50 g, je zaváděcí dávka pro žumpu či septik o objemu 5 - 8 m3. Další měsíce se dávky postupně snižují (20g na 5-8 m3). Obsah sáčku aktivujte ve vlažné vodě (cca 20-30°C) a po 20-ti minutách aplikujte přes WC nebo přímo do žumpy, septiku. Pravidelné měsíční dávky pomohou zajistit nezapáchající a bezproblémový chod odpadního systému. Při přípravě roztoku nepoužívejte kovové nádoby a předměty!

Upozornění: Po aplikaci tohoto biopřípravku je nutné omezit používání chemických koncentrovaných desinfekčních prostředků, kyselin, louhů. Na WC mísách se nesmí používat závěsné aromatické přípravky, které obsahují chlór.

Balení: 50g

SEPTIK NENÍ TŘEBA TAK ČASTO VYVÁŽET!

Čím čistit WC, abyste si nezahubili bakterie v jímce?  Vyzkoušejte Subio Wc čistič, který podpoří práci užitečných bakterií.

Foto první komory septiku PŘED ošetřením  SeptiCleanem

Foto první komory septiku PO 3 měsících používání SeptiCleanu

Užitečné bakterie do žump a septiků - jak na to?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: