BIONÁPLŇ SanniSMART 3 v 1

Kód: 33
Akce Novinka Tip
385 Kč
Skladem

BIONÁPLŇ SanniSMART 3 v 1

do uzavřených přenosných a kontejnerových toalet

Nová revoluční účinná náhrada chemických přípravků !

TROJITÁ FORMULE
1.    Rozkládá tuhé i kapalné odpadní látky
2.    Účinně odstraňuje zápach
3.    Příjemně voní
Pouze jedna NÁPLŇ pro oba zásobníky
Netoxická
Neškodí životnímu prostředí

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIOLOGICKÝ VÝROBEK SanniSMART S TROJÍM ÚČINKEM PRO PŘENOSNÉ TOALETY
je směsí tekutých enzymů, doplněnou o speciální parfemovanou složku, se silným účinkem při použití pro husté i tekuté odpady.
SanniSMART je nový, účinný, ISO certifikovaný biologický přípravek na bázi unikátních přírodních tekutých enzymů. Je speciálně navržen tak, aby zkapalnil a redukoval organický odpad a odstranil nepříjemné pachy z exkrementů v přenosných toaletách, používaných např. v karavanech, na jachtách, staveništích, chatách, apod.

VÝHODY
Nahrazuje používání chemie při rozkladu odpadních látek.
Po aplikaci a použití zanechává příjemnou vůni.
Speciální retardant napomáhá regulaci nepříjemných pachů vznikajících v kontejnerových a přenosných toaletách.
NEOBSAHUJE FORMALDEHYD, tzn., že používání přípravku je bezpečné a jeho likvidace nezatěžuje životní prostředí.
Lze jej bezpečně likvidovat při čištění odpadních vod a také kompostováním.
Není škodlivý pro lidské zdraví, zvířata či vodní organismy.
Rychle zkapalňuje pevné organické látky.
Svou účinností pak neláká obtížný hmyz a navíc příjemně voní.

VYUŽITÍ
Bionáplň trojí formule pro přenosné chemické toalety a zařízení určené pro použití na chatách, lodích, v autokarech, letadlech, obytných přívěsech a karavanech, vhodná také např. pro zdravotnická zařízení, podzemní důlní pracoviště, na staveništích, atd.

ZPŮSOB POUŽITÍ
Ověřte si kapacitu nádrže. Na každých 10l obsahu nádrže použijte 100 ml přípravku. Pouze v případě typu Porta Potti vlijte do horní nádrže toalety, u ostatních typů (např. WC pro karavany a lodě atd.) do sběrné nádržky.
Nepoužívejte společně s ostatními čistícím a dezinfekčními prostředky obsahujícími kupř. formaldehydové, fenolické či kvartérní amoniové sloučeniny, které by mohly potlačit účinky přípravku.
Provozní teplota: V aktivním stavu mezi 10-60°C.
Výsledek nezávislého produktového testu:  Certifikován jako NEPATOGENNÍ (Národní referenční laboratoř), bezpečná likvidace při čištění odpadních vod.

1 l

SanniSMART je nový revoluční výrobek 3 v 1 na bázi přírodních enzymů, určený pro použití do přenosných toalet, uzavřených odpadních systémů v karavanech, na jachtách, také v provozech na silničních a ostatních staveništích. Níže jsou důvody, které nás vedly k vyvinutí biopřípravku, který nemá negativní dopad na životní prostředí, velmi účinně odstraňuje zápach, likviduje exkrementy, neobsahuje žádné fenoly, fosfáty, formaldehyd a jiné chemické látky a je obohacen o příjemnou vůni.

PŘENOSNÉ TOALETY - popis systému
Tato hygienická zařízení se většinou skládají ze dvou částí.  Vrchní 20l nádoba je opatřená sedací částí a ručně ovládaným splachovadlem. Za účelem eliminace zápachu spojeným s použitím toalety se většinou při plnění nádoby s vodou přidává nějaký parfemovaný přípravek – 1 chemická složka.
Spodní část toalety tvoří další 20l nádoba, oddělená od vrchní části posuvnou záklopkou. Ta je po dobu používání toalety otevřená a bezprostředně po přijmutí exkrementů se automaticky uzavře.
Minimální množství vody stanovené pro použití toalety jsou 2l vody obsažené ve spodní části zařízení, do něhož přidáváme další přípravek - 2 chemická složka a důvodem použití této složky je podpořit rozpouštění výkalů a posléze tak usnadnit vyprázdnění zaplněné nádoby.

OŠETŘENÍ TOALET – ELIMINACE ZÁPACHU

Dnešní trh nabízí řadu hygienických zařízení určených pro použití v karavanech a člunech, které jsou dostupné prostřednictvím specializovaných obchodů, a zároveň se tento sortiment nabízí např. stavebním firmám formou přímé nabídky.  

Balení chemických přípravků – náplně - je vždy v podobě dvojdílného setu (pro vrchní a spodní část toalety je dodávána náplň zvlášť), přičemž cena těchto výrobku je dosti vysoká. 
Běžným průzkumem trhu bylo zjištěno, že 80% zákazníků si stěžuje na nepříjemný zápach uvnitř karavanů a na jachtách s přenosnými toaletami kvůli tomu, že vrchní část toalet neobsahuje žádné aroma, a že přípravek na chemické bázi používaný ve spodní nádržce sice efektivně napomáhá rozkladnému procesu, ale postrádá inhibitor účinků síry, který by redukoval zápach při otevírání a zavírání záchodové záklopky. 
Tento problém nás motivoval k tomu, abychom provedli podrobnější průzkum trhu ve věci potenciálního zájmu o dokonalejší výrobek 3v1.  Přitom jsme se tedy dozvěděli, že koncovým uživatelům nevyhovuje to, že pro každou ze dvou nádržek se používá jiný přípravek. Mnohé z nich navíc obtěžovalo i odměřování jednotlivých dávek. Někteří majitelé karavanů, člunů, lodí, si také stěžovali na zelný zápach vycházející z toalety (to znamená přítomnost síry).
Začali jsme spolupracovat s technologem biochemické výroby a odborníkem na přípravu vůní a parfémů. Měli jsme vysoce úspěšný bakteriálně enzymatický přípravek určený pro aplikaci ve spodní nádržce. 
Naším úkolem bylo navrhnout jednoduchý výrobek, uvolňující příjemnou zastírající vůni, inhibitor/ zpomalovač účinků síry, který by dokázal spoluúčinkovat s naším vlastním biologickým výrobkem, aniž by nějak narušil účinnost našeho bakteriálně enzymatického preparátu. Úkol se podařil a nyní Vám můžeme nabídnout biopřípravek Sanni SMART v balení 1 l a nebo 5l. Věříme, že Vás překvapí svou účinností.
Prozatím jsme provedli neformální zkušební testy a ze strany majitelů karavanů jsme obdrželi řadu spokojených písemných ohlasů. Věříme, že máme v rukou potenciálně vysoce úspěšný výrobek a proto Vám jej nabízíme ke koupi na našich www stránkách subio.cz prostřednictví e-shopu, anebo u nás v podnikové prodejně. Tento přípravek dodáváme také do obchodní sítě, pokud máte zájem o kontakt na obchodníka ve Vašem městě, informujte se u nás telefonicky a napište Váš dotaz na e-mail subio@subio.cz. Rádi Vám odpovíme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: